Przejdź do treści
Strona główna » Fotowoltaika

Fotowoltaika

Fotowoltaika dla domu od lat staje się coraz popularniejszym sposobem na darmowy prąd. Energia ze słońca do doskonały sposób na pozyskiwanie prądu z odnawialnych źródeł energii. By zacząć oszczędzać wystarczy wyposażyć nieruchomość w instalację fotowoltaiczną. Panele fotowoltaiczne można zamontować na dachu budynku lub na gruncie, w zależności od możliwości i zapotrzebowania klienta. Fotowoltaika dla domu jest najlepszym i najprostszym rozwiązaniem by obniżyć koszty utrzymania nieruchomości.

 

Zalety paneli fotowoltaicznych

Oszczędność
Inwestycja zwróci się już po kilku latach.

Ekologia 
Korzystanie z paneli fotowoltaicznych wpływa pozytywnie na nasz klimat.

Samowystarczalność
Bądź niezależny, ciesz się darmowym prądem.

Nie ważne czy świeci słońce czy pada deszcz, panele fotowoltaiczne pracują dla nas zawsze (z różną skutecznością), generując darmową energie dla Twojego domu. Instalację fotowoltaiczne wykonujemy na budynkach każdego rodzaju, może być to np. hala magazynowa, nowy dom lub zamieszkały budynek. Energy 4 You pomoże w uzyskaniu dofinansowania na inwestycję fotowoltaiczną.

Nasze biuro projektowe zajmuje się każdym klientem indywidualnie. Po wizji lokalnej przygotujemy projekt uwzględniając zapotrzebowania na energię, ekspozycję, nasłonecznienie i możliwości techniczne. Oferujemy optymalne rozwiązania opierając się na wielu lat doświadczenia w branży. By efekty były satysfakcjonujące dla klienta montujemy najwyższej jakości komponenty, renomowanych firm takich jak Sofar solar, Fox, Solaredge, Hoymals. Producenci zapewniają gwarancję na 15 lat na wady ukryte oraz 25 lat na sprawność ich rozwiązań.